شرکت گلديس پرواز ملل از سال 1395 فعاليت خود را در ارتباط با فروش بليط داخلي، خارجي با مجوز از سازمان هواپيمايي کشوري آغاز نموده است .

اين مجموعه با کادري مجرب و متعهد و همکاري با بيش از 950 ايرلاين داخلي و خارجي متنوع، در حال حاضر ارائه بهترين خدمات به شرکت هاي مسافرتي داخلي و بين المللي را بر عهده داشته و با استفاده از دانش و ابزارهاي قوي براي خلق خدماتي برتر به جلب رضايت کامل مشتريان خود مي انديشد.

«ايجاد محيطي مشتري محور»، «ارايه مشاوره هاي قبل از سفر» و «پشتيباني و خدمات پس از صدور» سه اصل اوليه ايست که گلديس پرواز از نخستين روز تاسيس، سعي کرده به آنها پايبند باشد و با رعايت اين موارد، خريد اينترنتي را نيز به دايرهي فعاليت خود بيافزايد تا با راه اندازي سامانه فروش آنلاين بليط، گامي بلند در جهت رضايتمندي مسافران و آژانس هاي همکار برداشته و به ساده ترين شکل و در سريع ترين زمان ممکن، بتوانند از امکانات موجود استفاده نمايند.

در پايان، شرکت ما با داشتن نمايندگي فروش معتبرترين خطوط هوايي جهان، آمادگي خود را جهت عقد قرارداد با ارگان ها ، سازمان ها و آژانس هاي هواپيمايي همکار براي رزرو و صدور بليط هاي هوايي( انفرادي و گروهي) و همچنين مسافرت هاي خانوادگي به اقصي نقاط جهان اعلام ميدارد.

اميد است بتوانيم با ايجاد راهکارهاي نوين و ارائه انديشه هاي نو در ارتقاء کيفيت خدمات اين سامانه ي آنلاين به همه آنچه در خصوص "خريد اينترنتي آسان و مورد اطمينان" مد نظر شماست، دست يابيم.


سيستم رزرواسيون سپهر

خدمات وب سايت شامل :

رزرو و ارسال ايتيکت پرواز سيستمي
رزرو و دريافت ايتيکيت پـــــرواز چارتــر

توضيحات : ( کابران محترم تمامي رزروها با تمامي کارتهاي عضو شتاب قابل پرداخت ميباشند)

2273 3555 (041) : تلفن تماس  ||  09109102710 :موبايل پشتيباني 24 ساعته سايت